Ehitusfirma Hausers on Eesti ehitusturul tegutsenud üle 15 aasta. Selle ajaga oleme ehitanud üle 1000 korteri ning see number kasvab igapäevaselt. Juba ainuüksi Peetri alevikus oleme ehitanud 10 kortermaja, lugematul hulgal meetreid tänavaid ning ka teisi hooneid. Meile meeldib ehitada. Kodu tee 1 äripindadega korterelamu on Hausersi enda projekteeritud, oleme hoone rajamise juures idee sünnist kuni selle valmimiseni ning ise vastutades kvaliteedi ja ehitusgarantii eest. Hausersi varasemate ehitustöödega ja muude tegemistega saate tutvuda siit: www.hausers.ee

Hoonest

Kodu tee 1 hoonesse on kavandatud avarad korterid ja äripinnad. Kinnistu sihtotstarve on 60% elamumaa, 40% ärimaa. Äripinnad paiknevad kõik eraldi trepikojas.

Energiamärgis

Korterid: B klass

Energiamärgis korterelamu osale on klass B (arvutuslik tulemus energiatõhususarv 120 kWh/(m²·a). Energiamärgis äripindade osale on klass C.

Hoone: C klass

Hoone terviklik energiamärgi on klass C.

Konstruktsioon

Vundament Raudbetoon lintvundament.
Välisseinad 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk, soojustus krohvitud fassaadil EPS 250 mm, puitlaudisega fassaadil 150mm PIR soojustus (samaväärne soojuspidavus ehk U-arv).
Siseseinad Korterite vahelised kaks varianti 1. 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk, 2. Bauroc Plade 100mm + õhkvahe 10mm + 30mm mineraalvill + Bauroc Plade 100mm. Korterite siseseinad kipsplaat kergseinad.
Vahelaed Raudbetoon õõnespaneelid. Paneeli peal villaplaat 50mm ja tasandusbetoon 70mm.
Katus Soojustus EPS (keskmiselt 300 mm, kaldes) koos tuulutussoonega villaplaadiga (50 mm) ja kaks kihti SBS katusekatet.
Fassaad Krohv ja puitlaudis.
Aknad ja rõduuksed PVC-aknad 3-kordse selektiiv klaaspaketiga. Väljast tumehall, seest valge toon.
Uksed Alumiiniumprofiilil hoonete peauksed. Korterite välisuksed puidust, lukustus sarjastatud (korteriomanik saab ühe võtmega avada nii trepikoja, korteri kui panipaikade ruumi ukse).
Trepid Trepikoja sisesed trepid betoon taladel betoonastmetega.
Rõdud Klaasist piirded. Rõdude põrandad kaetud PVC kattega. Katuseterrasside põrandad kaetud terrassilaudisega.

Tehnovõrgud

Küte Autonoomne gaasikatel. Gaasikatel toodab ka sooja tarbevett. Korterites on vesipõrandaküte.
Ventilatsioon Korterite põhised soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseaded, mis on paigaldatud vannitubade ripplagede taha.
Veevarustus ja kanalisatsioon Hoone on ühendatud valla vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt maja gaasikatlast.
Sadevesi Katuse sadeveed juhitakse sadeveekanalisatsiooni.
Elekter Korteritel kahetariifne arvesti. Näitude edastamine kauglugemisega. Ripplae tsoonis süvistatud valgustid paigaldatud, muud valgustid ja paigaldus ei sisaldu hinnas. Kogu hoone valgustus on projekteeritud LED valgustusele.
Nõrkvool Paigaldatakse andmeside kaabeldus. Uksetelefonisüsteem.

Viimistlus

Materjalid Materjalid vastavalt siseviimistlusvalikutele.
Laed Viimistletud õõnespaneel laed. Osaliselt metallkarkassil kipslaed, pahteldatud ja värvitud.
Seinad Krohvitud, pahteldatud, värvitud.
Põrandad Esikus ja san. ruumides keraamiline plaat. Teistes ruumides tamme laudparkett. Põranda tooni puidust põrandaliistud.
Pesuruumid Vannitoa, wc ja leiliruumi põrandad plaaditud; vannitoa seinad plaaditud täies ulatuses, wc seinad värvitud. Laed värvitud.
Leiliruum Leiliruumis lepa laudis, elektrikeris 6kW.

Heakord

Parkla Kõik parkimiskohad kinnistul.
Haljastus Tasandatud pinnas ja külvatud muru. Haljastus vastavalt asendiplaanile: parkla poolsed terrassid elupuud hekiga eraldatud, hoovis terrasside vahel elupuu hekk. Kinnistu kahel küljel planeeritud harilikud pärna- ja pihklakapuud.
Mänguväljak Hoovis paikneb mänguväljak liivakasti, kiige ja puhkepinkidega.

mati

Küsige lisainfot

Mati Meier
Kinnisvara müügijuht
+372 550 3550

Võtke meiega ühendust

*
*
*
*
Mati Meier
Kinnisvara müügijuht
Tel: +372 550 3550
mati
REDWALL